Etiket Kelime Belirleme Süreci – SEO Eğitim Seti

Etiket Kelime Belirleme Süreci – SEO Eğitim Seti


11 comments

  1. Enes bey gercekten cok faydali cok bilgilendirici ama bu videonun bir sonraki bölumune nasil ulasabilirim, Videolariniza bi siralama koysaniz bizler icin daha kolay takip sagliyacaktir, bir sonrakini ararken bi cok videonuza tikladim ins negatif bi etkisi yoktur.

  2. Merhabalar eğitim çok güzel fakat parça parça pazen etkili olmayabiliyor. Basit bir WP sitesi yapmayı ve sonrasında bu verdiğiniz eğitimleri o site üzerinde direk uygulayıp seo olarakta kaçıncı sıraya kadar çıkartabiliriz gibi bir video serisi olsa süper olur.

  3. Enes Bey merhaba. Videolarınız için teşekkür ederim. Video kaydınızda Google Adwords Planlayıcı'dan anahtar kelime bul seçeneğini kullileandığınız görülüyor. Google'un bu servisi ücretli midir? Ben aynı linkten girip anahtar kelime taraması yapmaya çalıştım ama kredi kartı vs gibi bazı ödeme bilgileri talep ediliyor. Eğer sizin kullandığınız sayfa ücretsiz ise linkini ya da nasıl kullanabileceğimizi paylaşabilir misiniz buradan mesaj olarak. Eğer ücretliyse, ücretsiz anahtar kelime araştırması yapabileceğimiz bir internet sitesi biliyor musunuz?
    İyi günler

  4. Google açıklama yapmış artık anahtar kelimelere önem vermiyormuş. Anahtar kelimelerinin makale ,meta açıklamada vesaire içinde geçmesini istiyormuş. Doğru mu hocam?

  5. Enes Bey sizinle nasıl iletişim kurabiliriz ? Mail adresinizi göremedim. Bana yazabilir misiniz rica etsem ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *